Je opravdu mnoho důvodů, proč se člověk může bavit. A to hlavně z toho důvodu, že když člověk je přepracovaný nebo se nudí, tak potom samozřejmě vůbec neodvádí dobré výsledky. A to je velice škodlivé, když člověk dělá špatné výsledky ve svém zaměstnání. A samozřejmě všichni víme, že je naprosto potom logické, že se to opravdu žádnému zaměstnavateli líbit nebude. Kdo by také chtěl nějakého pracovníka, který odvádí špatné pracovní výkony? Jenom se zamyslete se sami nad sebou. Jaké dáváte vy pracovní výsledky? Myslím si, že když člověk je přepracovaný, tak to potom ani nejde nic dělat pořádně.

I v práci je někdy zábava.

Já o tomhle vím své. Protože jsem kdysi byla zaměstnaná v jednom baru, kde bylo opravdu hodně lidí. A nevím, proč zaměstnavatel tam měl opravdu málo personálu. To chtěl šetřit peníze nebo své zaměstnance sedřít z kůže? Byla jsem tam jenom já a dvě kolegyně. Jenomže správně tam prý mělo být pět barmanek. A my jsme tam byly jenom tři. Takže to nakonec dopadlo tak, že jsme to vůbec nestíhaly a všechno to bylo opravdu hrozné. A potom přišel na pomoc barman, ale i tak jsme to vůbec nezvládali. Nakonec to všechno dopadlo tak, že nám potom zaměstnavatel ještě přidal jednoho pomocníka, aby nám pomáhal třeba umývat nádobí vedle baru a také aby sbíral skleničky na stolech v našem baru.

I děti se rády baví.

Bylo to skvělé a také zábava okolo byla perfektní, ale ne pro nás zaměstnance. Nakonec i sám zaměstnavatel znal, že když je zaměstnanec opravdu takový unuděný a hlavně unavený, tak potom samozřejmě se nemůže nikdo divit, že ho zaměstnání nebaví. Moje dvě kolegyně s kolegou opustili toto zaměstnání a šli pracovat jinam. A já jsem si vydupala, že bych chtěla jet do nějakého wellness centra, abych načerpala síly a aby tam byla opravdu zábava a já jsem se tam bavila. Dokonce se tam naučila hrát šachy, které jsem vždycky chtěla umět.