Jistě jste se již někdy v životě zabývali koupí stanu. To se není co divit. Ale víte, že není stan jako stan? Když byl ten váš určený k přespání, je ten druhý určen právě k bdění. Ne, že by se v něm spát nedalo, nakonec, rozměry to umožňují. Je však určen k něčemu jinému. Protože je vysoký, dá se v něm v pohodě stát. A když tam přidáte malý stůl, máte hnedlinko mini prodejní stánek jako dělaný. Nebo když tam dáte chladicí zařízení skloubené s čepovacím a s pivem, můžete prodávat tento lahodný mok kdekoli.

občerstvení

No, ale ke stanu samotnému. Jde o nůžkový stan 2x2m. Firma, na kterou zde dostanete na konci článku kontakt, je prodává v té nejkvalitnější variantě, ostatně jako ty další, a proto, lze její stany použít za každého počasí. Samozřejmě je nutno použít i kotvení, jinak se za nic neručí, ale i to je součástí stanu a stejně jako on a jeho konstrukce je také kvalitní.

U těchto druhů stanů nelze koukat jen na plátno, ale také na konstrukci, která jej nese. Zde jsou použity čistě hliníkové dílce. Spojovací materiál není žádná umělá hmota, ale taktéž kvalitní materiál, která snese jak horko, tak i mrazy. Což se o umělé hmotě používané firmami někde v Asii říci nedá. Ráda praská, a když se tak stane v dešti, je na potíže zaděláno.

stánkový trh

Zde jsou také použity šestihranné profily namísto obvyklých čtyřhranných, čímž je stanu zajištěna ještě větší pevnost a také stabilita. Ta se dá konečně ještě dále upravovat, ale nikdy žádnými lany a lanky přečnívajícími někam do prostoru. Vždy se tak děje těsně u stanu, takže nikam nepřečnívá a nepřekáží dalším osobám v pohybu. Což je například právě na párty hodně důležité.

A kde tento stan zakoupíte? Na více místech, ale právě ten nejkvalitnější, o kterém je zde psáno jedině u firmy, na kterou máte nahoře v článku odkaz. Vám postačí, když na něj kliknete a tím se přenesete na prodejní web firmy.