Co to vůbec je HRO-TECH? Tato firma vyrábí nástroje – střižné, ohýbací, kombinované a modulové. Dále nabízejí formy pro vstřikování plastů, montáží i jednoúčelové přípravky a díly střižných nástrojů, či forem. Také navrhují jednoúčelové automatické a manuální montážní stanice. Dále poskytují servis i profesionální údržbu, hlavně střižných a ohýbacích nástrojů. Jejich konstrukční a technologická oddělení jsou vybavena CAD/CAM systémy a systémy CATIA. Jejich výrobní pracoviště jsou osazená moderními CNC stroji, a také speciálními stroji včetně souřadnicového 3D měření.

Sídlo HRO-TECH

Mají tým plný odborného personálu, který má dlouholetou praxi v tomto oboru. Tato společnost působí na českém i zahraničním trhu. Tato společnost vyrábí střižné a postupové nástroje, a to nástroje samostatné do 450 milimetrů, nebo modulové celková délka nástroje až 2000 milimetrů. Také vyrábí střižné nástroje do automatických linek s použitím EDM a CNC technologií. Tyto konstrukce realizují ve 3D a 2D formátech. Dále nabízí realizaci korekcí, změn a oprav střižných nástrojů, údržbu střižných nástrojů a výrobu náhradních dílů střižných nástrojů. A také nabízí komplexní technickou podporu, při: kontrole a uvolnění konstrukce, přebírce nástroje u dodavatele, návrhu layoutů pro proces lisování a návrhu pro zajištění galvanického pokovení výlisků.

Logo společnosti HRO-TECH

Vstřikovací nástroje vyrábí pomocí EDM a CNC výrobních technologií. Tato konstrukce probíhá ve 3D + 2D formátech a také vzorují a optimalizují jejich vstřikovací parametry. Se zákazníky komunikují během celé výroby, při specifikaci a zadání konceptu vstřikovacích nástrojů včetně návrhu případně periferie k lisu. Kromě toho nabízí realizaci korekcí, změn a oprav vstřikovacích nástrojů, údržbu vstřikovacích nástrojů včetně čištění temperačních okruhů pomocí zařízení GKW, dále technickou podporu při kontrole a uvolnění konstrukce, technickou podporu při přebírce nástroje u dodavatele.