+420 604 944 288

Mimořádná valná hromada

Vážení členové,
jak již bylo některým avizováno na mistrovství klubu, dovoluji si tímto svolat Mimořádnou valnou hromadu našeho klubu, která se uskuteční v sobotu 23. listopadu od 14:00 v sídle našeho klubu (indoor golf) – Zámecká 121/8, Město Albrechtice.

Program:
1. Seznámení členů s aktuálním stavem
2. Široká diskuze k budoucnosti existence našeho klubu GCMA a návrh řešení (provoz recepce, údržba hřiště, administrativa, financování a peněžní toky, volba nového vedení, návrh nového modelu fungování atd.)
3. Různé k další diskuzi

K bodu č.1 budou ještě rozeslány základní informace předem, aby bylo možné vést na místě již věcnou diskuzi a zajistila se stejná základní znalost problematiky všech přítomných.

Vzhledem k důležitosti hlavního tématu si na vás dovolím apelovat o co nejvyšší účast všech našich členů (domácích i přespolních). Rezervujte si tedy tento termín ve vašich kalendářích a zároveň si vyčleňte na tuto událost dostatek času, aby bylo možné aktuální situaci důsledně probrat a ideálně se také shodnout na jejím řešení. Občerstvení bude zajištěno.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mne neváhejte obrátit. Za každou vlastní iniciativu, která povede k pokračování fungování klubu budeme pouze rádi.
S pozdravem,

Jan Metzl
prezident Golf Club Město Albrechtice

tel.: +420 608 236 509
e-mail: jan.metzl@gcma.cz
www.gcma.cz

Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookie. více informací

Nastavení využití cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby vám poskytlo nejlepší možné využití stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tímto nastavením.

Zavřít